Набір для творчості від 4M дозволяє виготовити фігурні магніти на холодильник і брошки для одягу у вигляді яскравих тістечок. Комплект містить пакетики з гіпсом, форми для лиття, фарби, пензлик, магніти, безпечні булавки, інструкцію. У вас буде все необхідне для творчого заняття "зроби і розфарбуй".
За інструкцією розчиніть пакетики з гіпсом у воді в зазначених пропорціях. Вимішайте і залийте в форми. Для отримання прикрас на булавких вкладіть їх у свіжі заготовки. Після затвердіння дістаньте вироби, просушіть і розфарбуйте. На решту фігурок наклейте знизу магніти. Для цього розріжте магнітну стрічку і зніміть захисну плівку з клейкого боку. В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання різних відтінків, запобіжні заходи.
Комплект для творчості підходить дівчатам від 5 років. Із набором 4M серії Mould & Paint добре розвивати дрібну моторику, художні навички, уяву, колірне сприйняття. Вироби можна дарувати друзям, чіпляти на куртку, рюкзак або холодильник.
Комплектація:
- 2 пакетики з гіпсом,
- шаблон з 6 формами для лиття,
- набір фарб,
- пензлик,
- магнітна стрічка,
- 2 булавки,
- інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.35 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03535 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156035356 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 388 ₴






