Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір дозволяє скласти барвистий вітраж, і прикрасити їм вікно. Додайте яскравих фарб у вашу кімнату! У наборі: фарби, пензлик, прозора основа, трафарет, присос.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 3 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03610 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 144 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156036100 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 9 ₴






