Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розфарбуйте маски для свята або гри з набором для творчості від 4М! У комплекті ви знайдете три білі маски, фарби, пензлики, трафарети для малювання. Проявіть креативність і зробіть святкову гру веселою і незвичайною!
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Розфарбовування масок – незвичайний вид творчого заняття для розвитку уяви, дрібної моторики, художніх навичок. Із готовими масками діти гратимуть і примірятимуть різні ролі.
Підготуйте свою творчу майстерню для занять: застеліть робочу поверхню клейонкою, щоб не залишити плям від фарби, одягніть фартух і старий одяг. Намалюйте ескіз візерунків на масці за допомогою простого олівця і шаблонів. Фарбуйте від центру до країв, поєднуючи основні кольори для отримання додаткових відтінків. Рекомендації зі змішування фарб ви знайдете в інструкції.
Якщо малюнок на масці не вийшов або набрид, можна накласти зверху шар білої фарби, дати просохнути, і знову малювати. Зберіться з друзями і розфарбуйте маски кожен по-своєму. Хтось стане тигром, а хтось перетвориться на супергероя!
У наборі
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Розфарбовування масок – незвичайний вид творчого заняття для розвитку уяви, дрібної моторики, художніх навичок. Із готовими масками діти гратимуть і примірятимуть різні ролі.
Підготуйте свою творчу майстерню для занять: застеліть робочу поверхню клейонкою, щоб не залишити плям від фарби, одягніть фартух і старий одяг. Намалюйте ескіз візерунків на масці за допомогою простого олівця і шаблонів. Фарбуйте від центру до країв, поєднуючи основні кольори для отримання додаткових відтінків. Рекомендації зі змішування фарб ви знайдете в інструкції.
Якщо малюнок на масці не вийшов або набрид, можна накласти зверху шар білої фарби, дати просохнути, і знову малювати. Зберіться з друзями і розфарбуйте маски кожен по-своєму. Хтось стане тигром, а хтось перетвориться на супергероя!
У наборі
- Маски довжиною 16 см – 3 шт.
- Набір фарб – 1 шт.
- Сяюча фарба – 1 шт.
- Клей із блискітками – 1 шт.
- Трафарет – 1 шт.
- Пензлики – 2 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04544 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156045447 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 10 ₴







