
Музична підвіска своїми руками 4M (00-04551)
416 ₴
- В наявності
- Код: 00-04551
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в атмосферу спокою і гармонії з чарівним передзвоном музичної підвіски. За допомогою набору для творчості від 4М ви створите і розмалюєте декоративний інструмент довжиною 18 см.
Для початку розпишіть горщики, на яких будуть кріпитися дзвіночки. Ви можете зробити їх однотонними або вигадати візерунок. Змішуйте фарби, як зазначено в інструкції, щоб отримати нові відтінки. Головне, не міксуйте занадто багато кольорів, щоб фарба не стала каламутною.
Наступний крок – завершальний. Ви будете використовувати нитки та шнур, щоб з'єднати горщики і дзвіночки. Дотримуйтесь схем, зазначених в інструкції, і музична підвіска незабаром наповнить вашу творчу майстерню мелодійним передзвоном!
Набір для творчості з серії Crafts підійде дівчатам від 8 років. Батарейки не потрібні. Він розвиває дрібну моторику, колірне сприйняття, художній навички, естетичний смак і уяву.
У наборі
Для початку розпишіть горщики, на яких будуть кріпитися дзвіночки. Ви можете зробити їх однотонними або вигадати візерунок. Змішуйте фарби, як зазначено в інструкції, щоб отримати нові відтінки. Головне, не міксуйте занадто багато кольорів, щоб фарба не стала каламутною.
Наступний крок – завершальний. Ви будете використовувати нитки та шнур, щоб з'єднати горщики і дзвіночки. Дотримуйтесь схем, зазначених в інструкції, і музична підвіска незабаром наповнить вашу творчу майстерню мелодійним передзвоном!
Набір для творчості з серії Crafts підійде дівчатам від 8 років. Батарейки не потрібні. Він розвиває дрібну моторику, колірне сприйняття, художній навички, естетичний смак і уяву.
У наборі
- Керамічні горщики (висота 3,3 см) – 2 шт.
- Набір фарб – 1 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Дзвіночки (7 см довжина) – 4 шт.
- Шнур – 1 шт.
- Нитка – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04551 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | кераміка, метал, тек |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156045515 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 416 ₴









