Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть власноручно декоративні магніти, якими можна прикрасити холодильник або подарувати друзям! Набір для творчості від 4М містить усе необхідне, вам залишиться лише повністю зануритися у творчість.
Проявіть свої здібності у домашній творчій майстерні. Для початку нанесіть на міні-плитки малюнок простим олівцем. Увімкніть уяву або скористайтеся готовими ідеями на упаковці, а потім прикрасьте свій шедевр! Змішуючи фарби, як зазначено в інструкції, ви отримаєте нові кольори і відтінки. Наприклад, щоб вийшов зелений – змішайте жовтий і блакитний, для рожевого – червоний із білим, для помаранчевого – жовтий із червоним.
Дайте фарбі просохнути протягом години і починайте перетворення ваших картинок на магніти. Для цього притисніть магніт клейким боком до обороту плитки. Хенд-мейд магніти готові радувати вас і друзів!
Набір для творчості з серії Crafts підійде дітям від 8 років і може використовуватися за методикою навчання Реджио на розвиваючих заняттях. Розмальовування магнітів позитивно впливає на фантазію, колірне сприйняття, творчі здібності та дрібну моторику.
У наборі
Проявіть свої здібності у домашній творчій майстерні. Для початку нанесіть на міні-плитки малюнок простим олівцем. Увімкніть уяву або скористайтеся готовими ідеями на упаковці, а потім прикрасьте свій шедевр! Змішуючи фарби, як зазначено в інструкції, ви отримаєте нові кольори і відтінки. Наприклад, щоб вийшов зелений – змішайте жовтий і блакитний, для рожевого – червоний із білим, для помаранчевого – жовтий із червоним.
Дайте фарбі просохнути протягом години і починайте перетворення ваших картинок на магніти. Для цього притисніть магніт клейким боком до обороту плитки. Хенд-мейд магніти готові радувати вас і друзів!
Набір для творчості з серії Crafts підійде дітям від 8 років і може використовуватися за методикою навчання Реджио на розвиваючих заняттях. Розмальовування магнітів позитивно впливає на фантазію, колірне сприйняття, творчі здібності та дрібну моторику.
У наборі
- Міні-плитки (4,5 см) – 10 шт.
- Набір магнітів – 1 шт.
- Набір фарб – 1 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.42 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04563 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156045638 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 445 ₴










