
Набір для створення міні-шкатулок 4M Зубна фея (00-04564)
416 ₴
- В наявності
- Код: 00-04564
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Із цим набором для творчості від 4М вам більше не доведеться ховати свої молочні зуби під подушку. Спростіть завдання для Зубної феї! Ви створите яскраві скриньки у формі зубів і розмалюєте їх як забажаєте. До кожної скриньки додається сертифікат, в який ви можете вписати своє ім'я і день, коли випав зуб. А фея замінить його на монетку.
Перед тим, як почати заняття, обладнайте творчу майстерню вдома. Змішайте гіпсовий порошок із водою в пропорціях, зазначених в інструкції, перемішайте і залийте у форми. Тепер доведеться трохи зачекати! За годину ви можете обережно дістати заготовки з формочок і розпочинати оформлення. Для початку нанесіть на них візерунок за допомогою простого олівця. Увімкніть уяву або скористайтеся ідеями з упаковки. Змішуйте кольори згідно з табличкою в інструкції, щоб отримати нові відтінки. Веселі скриньки готові! Зберігайте там свої молочні зуби або запропонуйте Зубній феї обміняти їх на монетки.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям від 5 років. Він допоможе розвинути колірне сприйняття, дрібну моторику, творчі здібності, художні навички.
У наборі
Перед тим, як почати заняття, обладнайте творчу майстерню вдома. Змішайте гіпсовий порошок із водою в пропорціях, зазначених в інструкції, перемішайте і залийте у форми. Тепер доведеться трохи зачекати! За годину ви можете обережно дістати заготовки з формочок і розпочинати оформлення. Для початку нанесіть на них візерунок за допомогою простого олівця. Увімкніть уяву або скористайтеся ідеями з упаковки. Змішуйте кольори згідно з табличкою в інструкції, щоб отримати нові відтінки. Веселі скриньки готові! Зберігайте там свої молочні зуби або запропонуйте Зубній феї обміняти їх на монетки.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям від 5 років. Він допоможе розвинути колірне сприйняття, дрібну моторику, творчі здібності, художні навички.
У наборі
- Лоток з 4 формами – 1 шт.
- Пакетики з гіпсовим порошком – 2 шт.
- Наліпки – 4 шт.
- Набір фарб – 1 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Бланки для сертифікатів – 4 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.38 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04564 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156045645 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 416 ₴










