Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щодня в усьому світі утилізують тонни паперу. Чому б не використати непотрібні газети і журнали в якості заготовок для намистин? За допомогою набору для творчості від 4М ви створите унікальний «зелений» подарунок – красивий та екологічний!
Почніть роботу у своїй творчій майстерні: розріжте папір на смужки довжиною 20 см. Від форми стрічки залежатиме вид намистини. Ви можете створити різні намистини з прямокутних, трикутних, трапецієподібних відрізків. Дайте волю фантазії! Помістіть заготівки у спеціальний інструмент для виготовлення паперових намистин, нанесіть на папір клей і спостерігайте за магією.
Готові намистини можна нанизати на еластичну нитку, створивши браслет або намисто, а також зробити штору з намистин і навіть мозаїку. Намалюйте на картоні ескіз майбутньої мозаїки і розфарбуйте намистини в необхідні кольори, після чого наклейте їх поверх ескізу.
Набір із серії Crafts підійде дітям від 5 років. У 2011 році він виграв нагороду в США «Вибір батьків». Набір розвиває дрібну моторику, колірне сприйняття, тактильні відчуття і творчі здібності.
У наборі:
Почніть роботу у своїй творчій майстерні: розріжте папір на смужки довжиною 20 см. Від форми стрічки залежатиме вид намистини. Ви можете створити різні намистини з прямокутних, трикутних, трапецієподібних відрізків. Дайте волю фантазії! Помістіть заготівки у спеціальний інструмент для виготовлення паперових намистин, нанесіть на папір клей і спостерігайте за магією.
Готові намистини можна нанизати на еластичну нитку, створивши браслет або намисто, а також зробити штору з намистин і навіть мозаїку. Намалюйте на картоні ескіз майбутньої мозаїки і розфарбуйте намистини в необхідні кольори, після чого наклейте їх поверх ескізу.
Набір із серії Crafts підійде дітям від 5 років. У 2011 році він виграв нагороду в США «Вибір батьків». Набір розвиває дрібну моторику, колірне сприйняття, тактильні відчуття і творчі здібності.
У наборі:
- Інструмент для виготовлення паперових намистин – 1 шт.
- Набір візерунчастого паперу – 1 шт.
- Моток еластичної нитки – 1 шт.
- Тюбик клею – 1 шт.
- Паличка для нанесення клею – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Вага | 0.14 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04588 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 48 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 4893156045881 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 462 ₴











