Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмалюйте самостійно скриньки і зберігайте там прикраси та інші дрібні предмети. Із набором для творчості від 4М ви не лише весело проведете час, але і створите дизайнерські скриньки у формі метеликів.
Облаштуйте свою творчу майстерню і розпочинайте роботу: для початку нанесіть на скриньки візерунок простим олівцем. Проявіть фантазію або скористайтеся вже готовими ідеями з пакування. Потім розпочинайте фарбування! Змішуйте кольори, щоб створювати нові відтінки. Наприклад, щоб отримати світло-рожевий – з'єднайте рожевий із білим, для салатового – жовтий із зеленим, а для помаранчевого – жовтий із рожевим. Дайте скринькам повністю висохнути і швидше помістіть туди свої коштовності!
Набір із серії Crafts підійде дівчатам від 5 років. Він розвиває уяву, дрібну моторику, тактильні відчуття, колірне сприйняття і творчі здібності. Цей розвивальний набір двічі отримував нагороду в США як «Краща творча розвага».
У наборі
Облаштуйте свою творчу майстерню і розпочинайте роботу: для початку нанесіть на скриньки візерунок простим олівцем. Проявіть фантазію або скористайтеся вже готовими ідеями з пакування. Потім розпочинайте фарбування! Змішуйте кольори, щоб створювати нові відтінки. Наприклад, щоб отримати світло-рожевий – з'єднайте рожевий із білим, для салатового – жовтий із зеленим, а для помаранчевого – жовтий із рожевим. Дайте скринькам повністю висохнути і швидше помістіть туди свої коштовності!
Набір із серії Crafts підійде дівчатам від 5 років. Він розвиває уяву, дрібну моторику, тактильні відчуття, колірне сприйняття і творчі здібності. Цей розвивальний набір двічі отримував нагороду в США як «Краща творча розвага».
У наборі
- Скриньки-метелики – 6 шт.
- Набір з 6 фарб – 1 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.19 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04664 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 48 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046642 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 496 ₴




