Відправляйтеся у подорож у світ доісторичних динозаврів із 3D-пазлом від 4М! Ви зберете шість барвистих фігурок динозаврів і квадратне поле для гри розміром 49 см із дев'яти фрагментів. Складати цей тривимірний пазл зручно на підлозі або великому столі. На вас чекають цікаві відкриття!
У наборі з серії Thinking Kits є коротка схематична інструкція. Ви зберете шість фігурок динозаврів: рогатого трицератопса, стегозавра з гострими шипами, хвостатого велоцираптора, апатозавра з довгою шиєю, птеродактиля з крилами і потужного хижака – тиранозавра Рекса. Ще одна фігурка в комплекті – це вулкан, що вивергається.
3D-пазл від 4М буде цікавий дітям дошкільного віку від 4 років. Ігри з пазлами сприяють розвитку уяви, мислення, тренують дрібну моторику, довільну увагу, вчать поєднувати кольори та бачити зв'язок між частиною і цілим. Цей пазл в 2016 році отримав нагороду в США «Вибір батьків». Підходить для занять у педагогіці Монтессорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04668 |
| Вага | 0.56 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Да |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Thinking Kits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046680 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 741 ₴




