
Набір для вітража з фарбами 4M (4 в асорт.) (00-04677)
262 ₴
- В наявності
- Код: 00-04677
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір для творчості від 4M дозволяє створити кольоровий вітраж і прикрасити ним вікно. Додайте яскравих барб у вашу кімнату!
Комплекті містить усе необхідне для влаштування творчої майстерні вдома: прозора основа для вітража зі стільниками, паличка-бджола, пензлик, вітражні фарби. На вибір є 4 шаблони-картинки: метелик, квітка, рибка, сова. Візьміть вподобаний зразок, покладіть зверху прозору заготівку. Фарбуйте стільники по черзі відповідно до кольору на шаблоні. Використовуйте паличку-бджолу і пензлик.
Дайте готовій роботі повністю висохнути. Тепер можна прикрасити приміщення вітражем ручної роботи. Зверху картинки є отвір, протягніть у нього шнурок із присоском і зав'яжіть. Прикріпіть присосок до скла на вікні. Коли сонце потрапить на вітраж, кімната наповниться кольоровими променями.
Набір 4M серії Crafts сподобається дівчатам від 5 років. З ним діти потренують дрібну моторику, художні навички, зміцнять емоційне благополуччя, навчаться поєднувати кольори.
У наборі:
Комплекті містить усе необхідне для влаштування творчої майстерні вдома: прозора основа для вітража зі стільниками, паличка-бджола, пензлик, вітражні фарби. На вибір є 4 шаблони-картинки: метелик, квітка, рибка, сова. Візьміть вподобаний зразок, покладіть зверху прозору заготівку. Фарбуйте стільники по черзі відповідно до кольору на шаблоні. Використовуйте паличку-бджолу і пензлик.
Дайте готовій роботі повністю висохнути. Тепер можна прикрасити приміщення вітражем ручної роботи. Зверху картинки є отвір, протягніть у нього шнурок із присоском і зав'яжіть. Прикріпіть присосок до скла на вікні. Коли сонце потрапить на вітраж, кімната наповниться кольоровими променями.
Набір 4M серії Crafts сподобається дівчатам від 5 років. З ним діти потренують дрібну моторику, художні навички, зміцнять емоційне благополуччя, навчаться поєднувати кольори.
У наборі:
- 1 прозора заготовка,
- 5 баночок із фарбою,
- 1 паличка-бджола,
- 4 шаблони,
- 1 пензлик,
- 1 присосок на шнурку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 2 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04677 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046772 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 262 ₴





