
Пазл з фігурками 4M Тропічний ліс (00-04678)
664 ₴
- В наявності
- Код: 00-04678
Рушайте на прогулянку до тропічного лісу, завдяки унікальному 3D-пазлу від 4М! На вас чекає знайомство з леопардом, тигром, горилою, тропічною жабою, метеликами і птахами.
Пазл із серії Thinking Kits підійде дітям дошкільного віку від 4 років. Він розвиває безліч навичок, серед яких: дрібна моторика, логічне мислення, інтелект, винахідливість і пам'ять. Набір пазлів підійде для занять за методикою Монтессорі.
Ви зберете шість яскравих фігурок і сцену для гри з 9 фрагментів класичного пазла. Вийде квадратний ігровий фон розміром 49 см. Складайте пазл на підлозі або великому столі. Кольорова схематична інструкція допоможе розібратися у збиранні навіть найменшим дослідникам тропіків. Цей 3D-пазл у 2016 році отримав нагороду «Вибір батьків» у США.
У наборі
- Аркуші з фрагментами 3D-пазла – 2 шт.
- Фрагменти класичного пазла – 9 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04678 |
| Вага | 0.57 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Да |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Thinking Kits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046789 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 664 ₴






