Відправляйтеся в тур по африканській савані з 3D-пазлом від 4М! Ви зберете шість барвистих фігурок диких тварин і квадратне поле для гри розміром 49 см з дев'яти фрагментів. Складати цей тривимірний пазл зручно на підлозі або великому столі. На вас чекають цікаві відкриття!
У наборі серії Thinking Kits є кольоровий буклет зі схемами. Ви зберете фігурки жирафи, лева, слона, зебри, фламінго, крокодила. А також складете плоский пазл із зображенням цих тварин у природному середовищі існування.
3D-пазл від 4М зацікавить дітей від 4 років дошкільного віку. Ігри з пазлами сприяють розвитку уяви, мислення, тренують дрібну моторику, довільну увагу, вчать поєднувати кольори і бачити зв'язок між частиною і цілим. Цей пазл у 2016 році отримав нагороду в США "Вибір батьків". Підходить для занять у педагогіці Монтессорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04679 |
| Вага | 0.57 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Да |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Thinking Kits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046796 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 664 ₴






