Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть міні-шедеври – воскові свічки у вигляді милих тваринок. Вони можуть прикрасити вашу кімнату або стати подарунком для друзів на день народження. Ви власноруч створите з воску маленького лева, слона, мавпу, панду, лисицю, кролика. З набором для творчості від 4М до кожної свічки ви зможете оформити і підписати персональну вітальну листівку.
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню: застеліть поверхні клейонкою або газетою, вберіться у робочий одяг, який не шкода забруднити, підготуйте фен (він знадобиться для нагрівання різнокольорових воскових пластин). Під дією гарячого повітря віск стане м'яким, і ліпити буде дуже просто. Виконуйте дії згідно з інструкцією. Проявіть фантазію і виліпіть мініатюрні вуха, очі, носи майбутніх звірят. Свічки застигнуть усього за 10 хвилин. Якщо захочете що-небудь підправити, трохи нагрійте ці місця феном і усуньте недолік.
Ви можете створювати тваринок згідно з шаблонами або проявити фантазію, змішуючи різні кольори воску, і виліпити свого фантастичного персонажа.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям від 8 років. Ліплення з воску розвиває творчі здібності, дрібну моторику, тактильні відчуття, уяву, сприйняття кольорів, емоційне благополуччя. А також допоможе зміцнити дружбу унікальним подарунком, створеним від душі!
У наборі:
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню: застеліть поверхні клейонкою або газетою, вберіться у робочий одяг, який не шкода забруднити, підготуйте фен (він знадобиться для нагрівання різнокольорових воскових пластин). Під дією гарячого повітря віск стане м'яким, і ліпити буде дуже просто. Виконуйте дії згідно з інструкцією. Проявіть фантазію і виліпіть мініатюрні вуха, очі, носи майбутніх звірят. Свічки застигнуть усього за 10 хвилин. Якщо захочете що-небудь підправити, трохи нагрійте ці місця феном і усуньте недолік.
Ви можете створювати тваринок згідно з шаблонами або проявити фантазію, змішуючи різні кольори воску, і виліпити свого фантастичного персонажа.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям від 8 років. Ліплення з воску розвиває творчі здібності, дрібну моторику, тактильні відчуття, уяву, сприйняття кольорів, емоційне благополуччя. А також допоможе зміцнити дружбу унікальним подарунком, створеним від душі!
У наборі:
- Шаблон із формами – 1 шт.
- Кольорові листи воску – 8 шт.
- Інструмент для роботи – 1 шт.
- Ґніт – 1 шт.
- Подарункова листівка – 6 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04681 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | тек, інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046819 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 581 ₴








