Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опануйте навички ручної роботи з набором для творчості від 4М та створіть в'язану іграшку у вигляді симпатичної лисиці. Техніка французького в'язання на спеціальній котушці – проста і зрозуміла для дітей. Створіть гарну іграшку для себе або потіште подарунком друзів і близьких!
Рукоділля із набором від 4М – це суцільне задоволення. Ви знайдете покроковий опис прийому мотузкового в'язання в інструкції з картинками. У наборі є все необхідне для створення лисички: котушка з цвяхами, нитки, фетрові деталі для лап, клей, гачок для в'язання тощо. Деталі майбутньої іграшки вже підготовлені для зшивання.
Інструменти для рукоділля з набору поповнять вашу творчу майстерню. Вигадуйте вироби самостійно і створюйте їх на котушці для французького в'язання. Це можуть бути в'язані іграшки, шарфи або теплі панчохи.
Цей набір із серії Crafts підійде дівчатам від 8 років молодшої школи. Він допоможе розвинути творчі навички, фантазію, моторику рук, естетичний смак, навчить поєднанню кольорів, зміцнить впевненість у своїх здібностях.
У наборі
Рукоділля із набором від 4М – це суцільне задоволення. Ви знайдете покроковий опис прийому мотузкового в'язання в інструкції з картинками. У наборі є все необхідне для створення лисички: котушка з цвяхами, нитки, фетрові деталі для лап, клей, гачок для в'язання тощо. Деталі майбутньої іграшки вже підготовлені для зшивання.
Інструменти для рукоділля з набору поповнять вашу творчу майстерню. Вигадуйте вироби самостійно і створюйте їх на котушці для французького в'язання. Це можуть бути в'язані іграшки, шарфи або теплі панчохи.
Цей набір із серії Crafts підійде дівчатам від 8 років молодшої школи. Він допоможе розвинути творчі навички, фантазію, моторику рук, естетичний смак, навчить поєднанню кольорів, зміцнить впевненість у своїх здібностях.
У наборі
- Комплект фетрових деталей – 1 шт.
- Котушка для в'язання з 24 цвяхами – 1 шт.
- Гачок для в'язання – 1 шт.
- Набір пряжі – 1 шт.
- Пластиковий конус – 1 шт.
- Пластикові голки – 2 шт.
- Стрічка – 1 шт.
- Клей – 1шт.
- Набивка – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04682 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | тек, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046826 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 447 ₴





