Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть чарівну скриньку із зображенням принцес із набору для творчості від 4М! Підберіть перевідні картинки у вигляді квітів, принцес, замку для прикрашення білої керамічної скриньки у формі серця. Картинки легко переводяться за допомогою води. Зберігайте у декоративній коробочці вироби з вашої творчої майстерні, прикраси, важливі записки і засушені рослини. Все, що забажає маленька принцеса!
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам молодшої школи від 8 років. Створення декоративної скриньки допоможе розвинути уяву, дрібну моторику, акуратність, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, підвищити емоційне благополуччя.
Дотримуйтеся інструкції та декоруйте скриньку перевідними картинками за допомогою води. Додатково вам потрібні ножиці. Виріжте вподобані зображення з аркуша з перевідними картинками. Зніміть захисну плівку і розташуйте малюнком донизу на поверхні керамічної скриньки. Обережно змочіть водою кінчик палички з губкою з набору і зволожите картинку. Залиште на хвилину, щоб зображення перейшло на поверхню. А потім обережно зніміть папір. У такий спосіб картинками можна прикрасити скриньку всередині та ззовні. Дайте вашому шедевру просохнути протягом 3 годин перед використанням.
У наборі
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам молодшої школи від 8 років. Створення декоративної скриньки допоможе розвинути уяву, дрібну моторику, акуратність, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, підвищити емоційне благополуччя.
Дотримуйтеся інструкції та декоруйте скриньку перевідними картинками за допомогою води. Додатково вам потрібні ножиці. Виріжте вподобані зображення з аркуша з перевідними картинками. Зніміть захисну плівку і розташуйте малюнком донизу на поверхні керамічної скриньки. Обережно змочіть водою кінчик палички з губкою з набору і зволожите картинку. Залиште на хвилину, щоб зображення перейшло на поверхню. А потім обережно зніміть папір. У такий спосіб картинками можна прикрасити скриньку всередині та ззовні. Дайте вашому шедевру просохнути протягом 3 годин перед використанням.
У наборі
- Фарфорова скринька у формі серця – 1 шт.
- Аркуш із перевідними картинками – 1 шт.
- Паличка з губкою – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04684 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | Кераміка |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156046840 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 502 ₴






