
Набір для декорування магнітів 4M (00-04685)
493 ₴
- В наявності
- Код: 00-04685
Прикрасьте холодильник ьними магнітами ручної роботи з перевідними зображеннями казкових істот. Набір для творчості від 4M містить усе необхідне для виготовлення сувенірів: основи-заготівки, магніти, перевідні картинки. Для створення вдома творчої майстерні вам додатково потрібні лише ножиці та вода.
В інструкції з малюнками коротко і доступно подані етапи всього процесу і поради, як зробити роботу акуратною. Візьміть аркуш із картинками. Виріжте ту, що сподобалась. Зніміть із неї прозору плівку. Покладіть на поверхню плитки малюнком донизу, білою стороною вгору. Змочіть водою кінчик палички з губкою і зволожте картинку. Залиште на 1 хв. Обережно зруште паличкою папір із малюнка. Дайте йому висохнути протягом 3 год.
Зніміть плівку з клейкої частини гнучкого магніту і притисніть його до обороту плитки. Перший магніт на холодильник готовий! А всього з набором для дитячої творчості 4M можна виготовити вісім магнітних сувенірів. Такими магнітиками зручно кріпити на холодильник записки і малюнки. А ще це ьний подарунок своїми руками для друзів і рідних.
Комплект із серії Crafts сподобається дівчатам від 8 років. Добре підходить для розвитку уяви, естетичного смаку, акуратності, впевненості в здібностях, зміцнює моторику рук і емоційне благополуччя.
У наборі:
- 8 міні-плиток,
- 8 гнучких магнітів,
- 1 лист із картинками,
- 1 паличка,
- інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.36 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04685 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | Кераміка |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156046857 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 493 ₴










