Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольоровий пазл на тему Русалки з 6 фігурками тварин, які потрібно зібрати, і сценою для гри з 9 фрагментів класичного пазла (в готовому вигляді 49 х 49 см). У наборі також є інструкція у вигляді картинок. Тривимірний пазл підходить для гри на підлозі або великому столі.
Збирання пазлів сприяє розвитку образного і логічного мислення, довільної уваги, дрібної моторики, вчить бачити зв'язок між частиною і цілим.
Збирання пазлів сприяє розвитку образного і логічного мислення, довільної уваги, дрібної моторики, вчить бачити зв'язок між частиною і цілим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04719 |
| Вага | 0.57 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Да |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Thinking Kits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047199 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 661 ₴




