Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змайструйте чарівну квіткову гірлянду для своєї спальні з набором для творчості від 4М! Ви навчитеся складати 13 різних орігамі з кольорового паперу у формі квітів, листя, комах. У своїй творчій майстерні ви створите тюльпан, дзвіночок, квітку жасмину, лілію, ірис, нарцис, лотос та інші квіти. Яка з них ваша улюблена?
У наборі є докладна інструкція з кольоровими ілюстраціями та схемами. Для початку складіть фігуру орігамі з білого аркуша. Коли навчитеся, обирайте кольоровий папір і починайте творити!
У готових фігурок-квітів відріжте кінці знизу, щоб отримати невеликі отвори, в які необхідно просмикнути лампочки. Закріпіть їх за допомогою клейкої стрічки. Листя, сонечок і бджіл можна розташувати на дроті між квітами. Проявіть креативність!
Додатково знадобляться дві батарейки AA для роботи лампочок і невелика хрестоподібна викрутка.
Цей набір для розвитку з серії KidzMaker підійде дітям дошкільного віку від 5 років. Складаючи фігури з паперу, вони задіюють уяву і творчі здібності, розвивають дрібну моторику, окомір, довільну увагу, охайність, терплячість, естетичний смак.
У наборі:
У наборі є докладна інструкція з кольоровими ілюстраціями та схемами. Для початку складіть фігуру орігамі з білого аркуша. Коли навчитеся, обирайте кольоровий папір і починайте творити!
У готових фігурок-квітів відріжте кінці знизу, щоб отримати невеликі отвори, в які необхідно просмикнути лампочки. Закріпіть їх за допомогою клейкої стрічки. Листя, сонечок і бджіл можна розташувати на дроті між квітами. Проявіть креативність!
Додатково знадобляться дві батарейки AA для роботи лампочок і невелика хрестоподібна викрутка.
Цей набір для розвитку з серії KidzMaker підійде дітям дошкільного віку від 5 років. Складаючи фігури з паперу, вони задіюють уяву і творчі здібності, розвивають дрібну моторику, окомір, довільну увагу, охайність, терплячість, естетичний смак.
У наборі:
- Гірлянда з 10 світлодіодними лампочками – 1 шт.
- Кольорові листи паперу для орігамі – 15 шт.
- Клейка стрічка – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04725 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Матеріал | Папір |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047250 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 653 ₴







