Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одягніть фей у чудові сукні зі справжнього листя і квітів! Із набором для творчості від 4М ви зможете влаштувати казковий модний показ із феями-моделями заввишки 19 см.
Набір із серії KidzMaker буде цікавий дівчатам від 5 років. Він розвиває допитливість, дрібну моторику, тактильні відчуття, колірне сприйняття, творчі здібності, естетичний смак. Дівчинка навчиться робити гербарій, гармонійно поєднувати елементи різних кольорів і форм. Цей набір 4M підходить для занять за методикою Реджио. Вона сприяє прояву креативного початку у дітей шляхом гри з натуральними матеріалами.
Прийшов час залишити творчу майстерню і вирушити на пошуки квітів! Прихопіть із собою кошик, пластикові пакетики і ножиці. Покладіть квітку або листок у пакетик, надуйте його і зав'яжіть. Це збереже рослини свіжими протягом декількох годин. Вдома скористайтеся квітковим пресом, розташовуючи зібрані екземпляри між картонними аркушами та промокальним папером. Коли розмістите всі рослини, накрийте прес кришкою і щільно прикрутіть її до основи пластиковими болтами і гайками. Тепер дайте квітам висохнути. Це може зайняти тиждень залежно від товщини зібраних рослин.
Коли гербарій буде готовий, обережно витягніть рослини з преса і займіться дизайном майбутніх нарядів для фей. Сформуйте сукні на пласких фігурках. Розташовуйте пелюстки за допомогою пінцета. У вас виходитимуть вбрання з пишним подолом. Далі змастіть сухі квіти тонким шаром клею і обережно притисніть до фігурки. Коли одяг фей буде готовий – зробіть кілька акцентів за допомогою клею з блискітками. Встановіть фей на пластикові підставки – вони наповнять вашу кімнату атмосферою лісової казки і здивують друзів!
У наборі:
Набір із серії KidzMaker буде цікавий дівчатам від 5 років. Він розвиває допитливість, дрібну моторику, тактильні відчуття, колірне сприйняття, творчі здібності, естетичний смак. Дівчинка навчиться робити гербарій, гармонійно поєднувати елементи різних кольорів і форм. Цей набір 4M підходить для занять за методикою Реджио. Вона сприяє прояву креативного початку у дітей шляхом гри з натуральними матеріалами.
Прийшов час залишити творчу майстерню і вирушити на пошуки квітів! Прихопіть із собою кошик, пластикові пакетики і ножиці. Покладіть квітку або листок у пакетик, надуйте його і зав'яжіть. Це збереже рослини свіжими протягом декількох годин. Вдома скористайтеся квітковим пресом, розташовуючи зібрані екземпляри між картонними аркушами та промокальним папером. Коли розмістите всі рослини, накрийте прес кришкою і щільно прикрутіть її до основи пластиковими болтами і гайками. Тепер дайте квітам висохнути. Це може зайняти тиждень залежно від товщини зібраних рослин.
Коли гербарій буде готовий, обережно витягніть рослини з преса і займіться дизайном майбутніх нарядів для фей. Сформуйте сукні на пласких фігурках. Розташовуйте пелюстки за допомогою пінцета. У вас виходитимуть вбрання з пишним подолом. Далі змастіть сухі квіти тонким шаром клею і обережно притисніть до фігурки. Коли одяг фей буде готовий – зробіть кілька акцентів за допомогою клею з блискітками. Встановіть фей на пластикові підставки – вони наповнять вашу кімнату атмосферою лісової казки і здивують друзів!
У наборі:
- Шаблон феї (висота 19 см) – 6 шт.
- Підставки – 3 шт.
- Квітковий прес (кришка і основа) – 1 шт.
- Пластикові гвинти – 4 шт.
- Пластикові гайки – 4 шт.
- Пластиковий пінцет – 1 шт.
- Аркуші гофрованого картону – 6 шт.
- Аркуші промокального паперу – 6 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Клей – 1 шт.
- Клей із блискітками – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.32 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04731 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047311 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 604 ₴






