Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер поганим снам до вашої спальні вхід заборонено! Створіть для себе ловця снів із набором для творчості та повісьте його над ліжком. Талісман пропустить до вашої подушки лише добрі сни. А завдяки сяючим намистинкам і пір'ю, він стане чудовою прикрасою для спальні в етнічному стилі.
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню! Вивчіть інструкцію і підготуйте ножиці. Щоб змайструвати ловця снів, вам необхідно запастися терпінням і охайністю. У результаті у вас вийде гарний виріб ручної роботи з двома кільцями, переплетенням кольорових ниток і намистин, витонченим пір'ям.
Набір від 4М із серії KidzMaker буде цікавий дівчатам дошкільного віку від 5 років. Створюючи амулет, діти розвивають дрібну моторику і тактильні відчуття, проявляють творчі здібності, освоюють навички рукоділля.
У наборі
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню! Вивчіть інструкцію і підготуйте ножиці. Щоб змайструвати ловця снів, вам необхідно запастися терпінням і охайністю. У результаті у вас вийде гарний виріб ручної роботи з двома кільцями, переплетенням кольорових ниток і намистин, витонченим пір'ям.
Набір від 4М із серії KidzMaker буде цікавий дівчатам дошкільного віку від 5 років. Створюючи амулет, діти розвивають дрібну моторику і тактильні відчуття, проявляють творчі здібності, освоюють навички рукоділля.
У наборі
- Обручі – 2 шт.
- Пакетик кольорових намистин – 1 шт.
- Пакетик намистин, що світяться в темряві – 1 шт.
- Пір'я – 3 шт.
- Котушки ниток різних кольорів – 6 шт.
- Тюбик клею – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04732 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047328 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 701 ₴







