
Магнітний дерев'яний пазл Viga Toys Пірат (50077)
815 ₴
- В наявності
- Код: 50077
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольоровий вертикальний пазл на морську тему виготовлений з якісної деревини. Деталі пазла містять всередині магніти, завдяки яким конструкція виходить стійкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 26 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50077 |
| Вага | 0.6 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510500771 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 815 ₴




