Чи можна дитину до двох років зацікавити вивченням навколишнього світу? Так, якщо надати їй цікавий матеріал – дитячі пазли. Дерев'яна рамка-вкладиш Viga Toys Комахи розроблена спеціально для допитливих малюків від 18 місяців.
Пазл-вкладиш складається з дерев'яної основи із зображенням зеленої галявини під блакитним небом і 4 вкладених деталей у вигляді равлика, жука сонечка, бджілки, метелика. На кожній плоскій фігурці є маленька рукоятка, за яку зручно братися і розставляти по місцях елементи пазла.
Ця нескладна розвивальна іграшка чудово тренує моторику рук і логічне мислення. Дитині необхідно збагнути не лише куди, але і як правильно вставити картинку. Завдяки рукояткам у центрі вкладок, малюк не сплутає лицьову сторону з оборотом, і швидше запам'ятає розташування звіряток на основі. Рамки-вкладиші добре підходять для занять за методикою Монтессорі.
Дерев'яна рамка-вкладиш від Viga Toys Комахи виготовлена з якісного екологічного матеріалу, всі краї відшліфовані, кути згладжені. Вкрита яскравими безпечними фарбами. Відповідає стандартам дитячих іграшок EN71 і ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 25 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50131 |
| Вага | 0.3 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501310 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 291 ₴



