Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що подарувати дитині, яка ще не вміє грати? Почніть із самого простого великого пазла. Він допоможе малюкові відчути впевненість у своїх силах, підготує його до більш складних розвивальних ігор.
Дерев'яний міні-пазл Viga-Toys Рибка з 4 елементів розроблений для дітей від 18 місяців і цілком гідний стати першою розвивальною іграшкою дитини. Головоломка барвиста, з простим малюнком у вигляді симпатичної рибки і великими деталями.
Завдяки малюнку-підказці на підкладці дитина легко збере такий пазл, швидко навчиться співвідносити частини і ціле. Регулярно вправляючись у подібних заняттях, малюк стане більш уважним, зосередженим, допитливим. Ця сучасна дерев'яна іграшка чудово поєднується з методикою Монтессорі, рекомендована для дитячих садків і центрів розвитку.
Усі дерев'яні елементи гладкі, ретельно відшліфовані, міцні. Завдяки великому розміру ідеально підходять для маленьких рук. До того ж дитина нічого не проковтне і не зламає. Міні-пазл Рибка, як і всі товари Viga-Toys, виконаний відповідно до стандартів якості іграшок EN71 і ASTM.
Дерев'яний міні-пазл Viga-Toys Рибка з 4 елементів розроблений для дітей від 18 місяців і цілком гідний стати першою розвивальною іграшкою дитини. Головоломка барвиста, з простим малюнком у вигляді симпатичної рибки і великими деталями.
Завдяки малюнку-підказці на підкладці дитина легко збере такий пазл, швидко навчиться співвідносити частини і ціле. Регулярно вправляючись у подібних заняттях, малюк стане більш уважним, зосередженим, допитливим. Ця сучасна дерев'яна іграшка чудово поєднується з методикою Монтессорі, рекомендована для дитячих садків і центрів розвитку.
Усі дерев'яні елементи гладкі, ретельно відшліфовані, міцні. Завдяки великому розміру ідеально підходять для маленьких рук. До того ж дитина нічого не проковтне і не зламає. Міні-пазл Рибка, як і всі товари Viga-Toys, виконаний відповідно до стандартів якості іграшок EN71 і ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50144 |
| Вага | 0.1 кг |
| Вага (кг) | 17 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 96 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501440 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 142 ₴



