Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чи може дерев’яна іграшка бути простою і водночас всебічно розвивати? Так, і це пазл-кубики Комахи від Viga Toys!
Цей барвистий ігровий набір складається з 4 дерев’яних кубиків, на кожній стороні є частина картинки-пазла. У результаті, дитина може по черзі зібрати 6 зображень казкових комах. Кожний малюнок яскравий, детально промальований. Завдяки мінімальній кількості деталей набором можуть гратися малюки від 2 років.
Ця унікальна розвиваюча іграшка поєднує в собі навчальний ефект пазлів і практичну форму кубиків. У наборі всього 4 елементи, які займають мінімум місця та приносять максимум користі. Збираючи свої перші пазли, дитина вчиться мислити логічно, співвідносити частини та ціле, працювати на результат. Вона починає краще розрізняти кольори, розвиває координацію очі-руки, формує тактильні навички, розширює кругозір.
Дерев’яні пазл-кубики Комахи рекомендовані для навчання за методикою Монтессорі. Це чудовий дидактичний матеріал як для занять удома, так і в дошкільних освітніх установах.
Цей барвистий ігровий набір складається з 4 дерев’яних кубиків, на кожній стороні є частина картинки-пазла. У результаті, дитина може по черзі зібрати 6 зображень казкових комах. Кожний малюнок яскравий, детально промальований. Завдяки мінімальній кількості деталей набором можуть гратися малюки від 2 років.
Ця унікальна розвиваюча іграшка поєднує в собі навчальний ефект пазлів і практичну форму кубиків. У наборі всього 4 елементи, які займають мінімум місця та приносять максимум користі. Збираючи свої перші пазли, дитина вчиться мислити логічно, співвідносити частини та ціле, працювати на результат. Вона починає краще розрізняти кольори, розвиває координацію очі-руки, формує тактильні навички, розширює кругозір.
Дерев’яні пазл-кубики Комахи рекомендовані для навчання за методикою Монтессорі. Це чудовий дидактичний матеріал як для занять удома, так і в дошкільних освітніх установах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 18 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50160 |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Кубики |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 4,5 х 4,5 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510501600 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 10 ₴




