Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пізнавайте світ разом із дитиною! Вдивляйтеся, вслухайтеся – і кожен день стане особливим. Можливо, у вашого малюка поки що немає цілісної картини світу, але він потроху її збирає, немов пазл!
Компанія Viga Toys підготувала для своїх маленьких шанувальників дерев’яні пазли нового покоління – приємні на дотик, барвисті, тематично продумані.
Наприклад, пазл Ферма. Це ефективна розвиваюча іграшка для малюків від 2 років. Складається з 24 дерев’яних частин. У зібраному вигляді являє собою яскраву, насичену картинку з безліччю цікавих деталей. Вона милує око та привертає увагу дитини.
Готова робота схожа на картину, на ній сонячна зелена ферма з тваринами та господарем. У нього є свій дім, трактор, ставок і багато домашніх тварин: собака, корівка, кінь, вівця, каченята й курчата.
На рамці пазла є малюнок-підказка, який допоможе малюкові швидше зорієнтуватися та правильно скласти тематичну картинку. Користь від таких занять більш ніж очевидна. Дитина не лише розвиває моторику рук, а й вчиться масштабно мислити, співвідносити частини та ціле.
Дерев’яний пазл Ферма від Viga Toys – справжній тренажер для інтелекту. Ця розвиваюча іграшка поєднується з більшістю педагогічних методик, зокрема із системою Марії Монтессорі.
Компанія Viga Toys підготувала для своїх маленьких шанувальників дерев’яні пазли нового покоління – приємні на дотик, барвисті, тематично продумані.
Наприклад, пазл Ферма. Це ефективна розвиваюча іграшка для малюків від 2 років. Складається з 24 дерев’яних частин. У зібраному вигляді являє собою яскраву, насичену картинку з безліччю цікавих деталей. Вона милує око та привертає увагу дитини.
Готова робота схожа на картину, на ній сонячна зелена ферма з тваринами та господарем. У нього є свій дім, трактор, ставок і багато домашніх тварин: собака, корівка, кінь, вівця, каченята й курчата.
На рамці пазла є малюнок-підказка, який допоможе малюкові швидше зорієнтуватися та правильно скласти тематичну картинку. Користь від таких занять більш ніж очевидна. Дитина не лише розвиває моторику рук, а й вчиться масштабно мислити, співвідносити частини та ціле.
Дерев’яний пазл Ферма від Viga Toys – справжній тренажер для інтелекту. Ця розвиваюча іграшка поєднується з більшістю педагогічних методик, зокрема із системою Марії Монтессорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 1 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50197 |
| Вага | 0.5 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501976 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 339 ₴




