Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Після чергової прогулянки в парку запропонуйте дитині закріпити побачене, склавши з нею разом пазл від Viga Toys під назвою Парк.
Це класичний дерев’яний пазл із 24 елементів, розроблений для дітей від 2 років. На ньому зображені мешканці газонів і клумб, які так подобаються допитливим малюкам: гусінь, равлик, мураха, метелик, бабка, бджола та інші. Усміхнені персонажі радіють усьому, що їх оточує на барвистій картинці – літу, сонечку, квітам, соковитій траві.
Щоб дитині було легше зібрати зображення, на основі є малюнок-підказка. Спираючись на нього, малюк швидше зорієнтується, на практиці засвоїть співвідношення частин і цілого.
Користь якісних дерев’яних пазлів важко переоцінити. Ця ефективна розвиваюча іграшка існує вже понад 250 років. Вона сприяє розвитку логіки та уяви, тренує пам’ять та увагу, дрібну моторику та координацію очі-руки. Діти, які регулярно вправляються в складанні пазлів, легше освоюють нову інформацію, швидше вчаться писати та говорити.
Пазл Парк від Viga Toys відмінно підходить для навчання за методикою Монтессорі. Це чудовий дидактичний матеріал для розвитку дітей будь-якого віку.
Це класичний дерев’яний пазл із 24 елементів, розроблений для дітей від 2 років. На ньому зображені мешканці газонів і клумб, які так подобаються допитливим малюкам: гусінь, равлик, мураха, метелик, бабка, бджола та інші. Усміхнені персонажі радіють усьому, що їх оточує на барвистій картинці – літу, сонечку, квітам, соковитій траві.
Щоб дитині було легше зібрати зображення, на основі є малюнок-підказка. Спираючись на нього, малюк швидше зорієнтується, на практиці засвоїть співвідношення частин і цілого.
Користь якісних дерев’яних пазлів важко переоцінити. Ця ефективна розвиваюча іграшка існує вже понад 250 років. Вона сприяє розвитку логіки та уяви, тренує пам’ять та увагу, дрібну моторику та координацію очі-руки. Діти, які регулярно вправляються в складанні пазлів, легше освоюють нову інформацію, швидше вчаться писати та говорити.
Пазл Парк від Viga Toys відмінно підходить для навчання за методикою Монтессорі. Це чудовий дидактичний матеріал для розвитку дітей будь-якого віку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 1 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50199 |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501990 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 339 ₴




