Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете створити робота, але не знаєте програмування? Із набором для творчості Viga Toys Дерев'яна аплікація можна створити робота за лічені хвилини!
Розвивальний набір для дітей від 3 років не має нічого спільного з робототехнікою. У цієї дерев'яної гри інше завдання – навчити дитину з частин створювати ціле, користуватися молотком, забивати цвяхи, розвинути зорово-моторну координацію, м'язи рук, творчу уяву.
В ігровому наборі є 5 карток із зображеннями 10 різних роботів, 45 складових елементів для їх створення, пробкова дошка, молоток, упаковка безпечних цвяхів.
Влаштовуємо на столі творчу майстерню. Беремо коркову дошку й акуратно викладаємо на ній робота з дерев'яних елементів. Дістаємо цвяшки і прибиваємо деталі до основи. Робот готовий! Композицію легко розібрати і скласти нову.
Із такою розвивальною дерев'яною грою дитина навчиться координувати роботу очей і рук, фокусувати увагу. Комплект для аплікації – чудовий тренажер для активізації фантазії та образного мислення.
Набір для творчості від Viga Toys Робот особливо сподобається хлопчикам дошкільного віку. Рекомендований для занять удома, у дитячих садках і центрах розвитку. Ідеальний для занять за методикою Реджио.
Усі дерев'яні іграшки та набори у Viga Toys відповідають стандартам якості та безпеки EN71, ASTM.
Розвивальний набір для дітей від 3 років не має нічого спільного з робототехнікою. У цієї дерев'яної гри інше завдання – навчити дитину з частин створювати ціле, користуватися молотком, забивати цвяхи, розвинути зорово-моторну координацію, м'язи рук, творчу уяву.
В ігровому наборі є 5 карток із зображеннями 10 різних роботів, 45 складових елементів для їх створення, пробкова дошка, молоток, упаковка безпечних цвяхів.
Влаштовуємо на столі творчу майстерню. Беремо коркову дошку й акуратно викладаємо на ній робота з дерев'яних елементів. Дістаємо цвяшки і прибиваємо деталі до основи. Робот готовий! Композицію легко розібрати і скласти нову.
Із такою розвивальною дерев'яною грою дитина навчиться координувати роботу очей і рук, фокусувати увагу. Комплект для аплікації – чудовий тренажер для активізації фантазії та образного мислення.
Набір для творчості від Viga Toys Робот особливо сподобається хлопчикам дошкільного віку. Рекомендований для занять удома, у дитячих садках і центрах розвитку. Ідеальний для занять за методикою Реджио.
Усі дерев'яні іграшки та набори у Viga Toys відповідають стандартам якості та безпеки EN71, ASTM.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 20 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50335 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 45 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510503352 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴





