Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей комплект допоможе освоїти роботу з молотком, розвинути координацію рук і очей, уяву, мислення. У наборі 45 дерев'яних елементів, пробкова дошка, молоток, упаковка цвяшків і 5 карток з 10 прикладами створення різних транспортних засобів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 20 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50336 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 45 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510503369 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴




