Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Viga Toys Картина своїми руками Торт містить квадратну основу і деталі з дерева, пензлик, фарби для створення дерев'яної аплікації та її розмальовування. Комплект сподобається дітям від 3 років.
Малюкам необхідно приклеїти деталі до основи по контурному малюнку і розфарбувати картинку, взявши за зразок кольори на упаковці або підібравши їх самостійно. У наборі всього 6 основних кольорів, їх змішування дає різні відтінки. Рамку з готовим шедевром можна повісити на стіну: зверху передбачена петелька.
Розвивальний набір дає змогу дітям зробити власноручно красиву картину, проявити творчі здібності, розвинути художні навички, уяву, навчитися гармонійно поєднувати кольори, потренувати дрібну моторику.
У комплекті є всі необхідні матеріали для створення композиції у вигляді торта зі свічками. Такою роботою можна прикрасити кімнату, зробити ьний подарунок рідним чи друзям.
Набір для творчості від Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки EN71, ASTM.
У комплекті: квадратна основа 22,5 см, пензлик, 6 баночок із фарбами, деталі з клейкою поверхнею на звороті.
Малюкам необхідно приклеїти деталі до основи по контурному малюнку і розфарбувати картинку, взявши за зразок кольори на упаковці або підібравши їх самостійно. У наборі всього 6 основних кольорів, їх змішування дає різні відтінки. Рамку з готовим шедевром можна повісити на стіну: зверху передбачена петелька.
Розвивальний набір дає змогу дітям зробити власноручно красиву картину, проявити творчі здібності, розвинути художні навички, уяву, навчитися гармонійно поєднувати кольори, потренувати дрібну моторику.
У комплекті є всі необхідні матеріали для створення композиції у вигляді торта зі свічками. Такою роботою можна прикрасити кімнату, зробити ьний подарунок рідним чи друзям.
Набір для творчості від Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки EN71, ASTM.
У комплекті: квадратна основа 22,5 см, пензлик, 6 баночок із фарбами, деталі з клейкою поверхнею на звороті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 24 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 3 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50684 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6934510506841 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 393 ₴






