Дерев'яні кубики-пірамідка Viga Toys Звірята – це незвичайна розвивальна іграшка для малюків від 2 років, виконана у вигляді вертикального пазла.
Дерев'яна іграшка складається з 9 кубиків і стійкої дерев'яної підставки з трьома стрижнями. Завдяки унікальній конструкції, з кубиків можна зібрати 4 зображення веселих африканських звірят.
Збираючи з кубиків картинку звірятка, дитина вчиться фокусувати увагу, тренує зорово-моторну координацію, рухи рук. Співвідносячи частини і ціле, малюк розвиває пам'ять і логічне мислення. Кубики-пірамідка Viga Toys Звірята підходять для занять удома і в групі, зокрема за системою Монтессорі. Рекомендовані для дитячих садків і центрів розвитку.
Дерев'яні кубики-пірамідка від Viga Toys Звірята виконана з екологічного матеріалу. Усі стрижні з закругленими кінцями, з'єднані з основою гумками для безпечної та комфортної гри. Розмір кубиків 4,5 см. Параметри зібраної пірамідки: 14,5 х 14 х 5,5 см. Вона виконана з якісної деревини бука з використанням нетоксичних фарб. Пазл-кубики виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50834 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Кубики |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 4,5 х 4,5 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510508340 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 624 ₴





