Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна каталка Viga Toys Коник із шестерінками – справжня знахідка для крихіток від 18 місяців. Така розвивальна іграшка буде актуальна на прогулянці та вдома.
Дитина тягне каталку за шнурок, вчиться балансувати і тримати рівновагу. Спостерігаючи за яскравими шестернями, що обертаюся, вона покращує колірне сприйняття, розвиває мислення, встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки (собачка рухається – шестерні крутяться).
Дитяча каталка на колесах виконана у вигляді симпатичного помаранчевого коника на шнурку. Із боків дерев'яної розвивальної іграшки є різнокольорові шестерні, які крутяться під час руху. Вони приковують увагу дитини, активують дитячу уяву. У результаті, малюк може годинами катати такого коника, вдосконалюючи навички ходьби, розвиваючись різнобічно – емоційно і фізично.
Дерев'яна іграшка на 4 великих колесах стійка при русі. Розміри: 20 х 17 х 5 см. Каталка від Viga Toys Коник із шестерінками виготовлена з гладко відшліфованої деревини і вкрита нешкідливими фарбами. Іграшка відповідає основним стандартам безпеки та якості (EN71, ASTM) і чудово підходить для найменших дослідників.
Дитина тягне каталку за шнурок, вчиться балансувати і тримати рівновагу. Спостерігаючи за яскравими шестернями, що обертаюся, вона покращує колірне сприйняття, розвиває мислення, встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки (собачка рухається – шестерні крутяться).
Дитяча каталка на колесах виконана у вигляді симпатичного помаранчевого коника на шнурку. Із боків дерев'яної розвивальної іграшки є різнокольорові шестерні, які крутяться під час руху. Вони приковують увагу дитини, активують дитячу уяву. У результаті, малюк може годинами катати такого коника, вдосконалюючи навички ходьби, розвиваючись різнобічно – емоційно і фізично.
Дерев'яна іграшка на 4 великих колесах стійка при русі. Розміри: 20 х 17 х 5 см. Каталка від Viga Toys Коник із шестерінками виготовлена з гладко відшліфованої деревини і вкрита нешкідливими фарбами. Іграшка відповідає основним стандартам безпеки та якості (EN71, ASTM) і чудово підходить для найменших дослідників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 9 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50976 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6934510509767 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 772 ₴




