Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ще більше веселощів разом з чудовими тваринами!
Дерев'яний пазл з 4 елементів спеціально розроблений для малюків.
Допомагає їм розвинути:
- порівняльні навички
- мислення
- координацію роботи рук та очей
Малюнок-підказка на дні рамки допоможе малюкові впоратися із завданням.
РОЗМІР І ВАГА ТОВАРУ
- Глибина, 15см
- Ширина, 15см
- Висота, 0,8 см
- Вага, 0,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51313 |
| Вага | 0.1 кг |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 96 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510513139 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴





