Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чим порадувати малюка, якому вже виповнилося 18 місяців? Подаруйте йому міні-пазл з веселими персонажами! Ця проста розвивальна головоломка із зображенням добродушних качечок, принесе дитині позитивні емоції та користь.
На дерев'яному міні-пазлі від Viga Toys зображений блакитний ставок з очеретами, жовта качечка з каченям і комаха бабка. Головоломка складається з 4 великих деталей, які зручно брати дитячими ручками. Малюки будуть із задоволенням складати красиву композицію, попутно знайомитися з кольорами і формами, розвивати зорово-моторну координацію, гнучкість пальців. Дитячі пазли тренують образне і логічне мислення, довільну увагу, пам'ять.
Розвивальний пазл Качечки від Viga Toys добре підходить для методик раннього розвитку та педагогіки Монтессорі. Рекомендований для гри вдома, у дитячому садку або центрі.
Дерев'яний розвивальний пазл легко збирати завдяки допоміжному малюнку на основі. Розмір квадратної рамки 15 см, товщина 1 см. Кути закруглені, поверхні та краї добре відшліфовані.
Усі дерев'яні іграшки та набори у Viga Toys відповідають стандартам EN71 і ASTM щодо якості та безпеки.
На дерев'яному міні-пазлі від Viga Toys зображений блакитний ставок з очеретами, жовта качечка з каченям і комаха бабка. Головоломка складається з 4 великих деталей, які зручно брати дитячими ручками. Малюки будуть із задоволенням складати красиву композицію, попутно знайомитися з кольорами і формами, розвивати зорово-моторну координацію, гнучкість пальців. Дитячі пазли тренують образне і логічне мислення, довільну увагу, пам'ять.
Розвивальний пазл Качечки від Viga Toys добре підходить для методик раннього розвитку та педагогіки Монтессорі. Рекомендований для гри вдома, у дитячому садку або центрі.
Дерев'яний розвивальний пазл легко збирати завдяки допоміжному малюнку на основі. Розмір квадратної рамки 15 см, товщина 1 см. Кути закруглені, поверхні та краї добре відшліфовані.
Усі дерев'яні іграшки та набори у Viga Toys відповідають стандартам EN71 і ASTM щодо якості та безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51314 |
| Вага | 0.1 кг |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 96 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510513146 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 120 ₴




