Яким може бути перший пазл малюка? Якщо ваша дитина ще не знайома з головоломками, їй напевно підійде варіант із невеликою кількістю деталей та яскравим зображенням якоїсь тварини – наприклад, пазл Лев від Viga Toys.
Він являє собою класичний пазл для дітей від 2 років у дерев’яній рамі з чітким зображенням лева та великими елементами. Завдяки цьому він підходить навіть для найменших інтелектуалів.
Ця розвиваюча іграшка складається з 9 деталей, і зроблена з деревини. Вона проста та яскрава, детально промальована.
У центрі картинки гарний і гордий яскраво-помаранчевий лев. Він зображений біля дерева, на тлі синього неба та квітчастої зеленої галявини. Тварина намальована так, щоб дитина могла добре її роздивитися: велика голова, пишна грива, масивні лапи, довгий хвіст.
Збираючи по частинках зображення лева, малюк ближче познайомиться з цією твариною, запам’ятає, як вона виглядає. Завдяки збиранню пазла розвивається дрібна моторика, дитина вчиться мислити логічно, співвідносити частини та ціле, координувати роботу очей та рук.
Дерев’яний пазл Лев від Viga Toys підходить для навчання за методикою Монтессорі. Рекомендований для дітей переддошкільного віку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51442 |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 48 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 7 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510514426 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 279 ₴


