Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний дерев'яний пазл з 9 елементів в дерев'яній рамці .
Допоможе малюкові розвинути :
-моторику рук
-координацію роботи рук та очей
-мислення
-логіку
-познайомить з тваринним світом
РОЗМІР І ВАГА ТОВАРУ
- Глибина,22,5 см
- Ширина, 22,5 см
- Висота, 1см
- Вага, 0,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51444 |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 48 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 7 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | червоний, різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510514440 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴




