Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічний пазл Viga Toys Що з чого виростає з 24 елементів – це розвивальна гра для малюків від 18 місяців.
Дерев'яний набір складається з 6 окремих пазлів, кожен із 4 елементів, де зображені різні фази розвитку тварин, комах і рослин. Завдання дитини – співвіднести всі частини правильно. Наприклад, курку потрібно з'єднати з яйцем і курчатами, метелика – з гусінню і лялечкою, соняшник – з паростком і насінням, а яблуко – з деревами і суцвіттям.
Завдяки таким іграм малюк не лише розвиває логічне мислення, а й розширює кругозір, знайомиться з основами зоології. Складаючи пазли, дитина активізує візуальне і тактильне сприйняття, тренує дрібну моторику, координацію руки-очі.
Батькам, яким вдалося зацікавити малюка складанням пазлів, живеться набагато легше. Так можна сфокусувати увагу дитини на корисній грі та відволікти від гаджетів.
Набір пазлів рекомендований для домашнього використання, дитячого садка і центрів розвитку. Підходить для виховання за методикою Монтессорі.
Логічний пазл Viga Toys Що з чого виростає продуманий до дрібниць. Збирати його ще простіше, ніж звичайний пазл, тому він ідеально підходить навіть для найменших дослідників. Елементи пазла приємні на дотик, краї згладжені та добре відшліфовані. Розмір коробки: 21 х 19 х 5 см.
Як і вся продукція Viga Toys, цей розвивальний набір відповідає двом основним стандартам безпеки та якості EN71 і ASTM.
Дерев'яний набір складається з 6 окремих пазлів, кожен із 4 елементів, де зображені різні фази розвитку тварин, комах і рослин. Завдання дитини – співвіднести всі частини правильно. Наприклад, курку потрібно з'єднати з яйцем і курчатами, метелика – з гусінню і лялечкою, соняшник – з паростком і насінням, а яблуко – з деревами і суцвіттям.
Завдяки таким іграм малюк не лише розвиває логічне мислення, а й розширює кругозір, знайомиться з основами зоології. Складаючи пазли, дитина активізує візуальне і тактильне сприйняття, тренує дрібну моторику, координацію руки-очі.
Батькам, яким вдалося зацікавити малюка складанням пазлів, живеться набагато легше. Так можна сфокусувати увагу дитини на корисній грі та відволікти від гаджетів.
Набір пазлів рекомендований для домашнього використання, дитячого садка і центрів розвитку. Підходить для виховання за методикою Монтессорі.
Логічний пазл Viga Toys Що з чого виростає продуманий до дрібниць. Збирати його ще простіше, ніж звичайний пазл, тому він ідеально підходить навіть для найменших дослідників. Елементи пазла приємні на дотик, краї згладжені та добре відшліфовані. Розмір коробки: 21 х 19 х 5 см.
Як і вся продукція Viga Toys, цей розвивальний набір відповідає двом основним стандартам безпеки та якості EN71 і ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 51609 |
| Вага | 0.5 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, метал |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510516093 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 456 ₴





