
Набір для творчості Viga Toys Намисто з сердечок (52729)
929 ₴
- В наявності
- Код: 52729
Куди направити невгамовну енергію маленького непосиди? Звичайно ж, у творчий розвиток!
Набір для творчості від Viga Toys Сердечка дозволяє власноруч виготовити безліч милих прикрас. Від комплекту будуть у захваті всі дівчатка від 3 років. В яскравій, зі смаком оформленій, дерев’яній коробочці з 6 секціями ви знайдете:
- 180 намистинок різних кольорів;
- 5 візерунчастих сердечок;
- 5 кольорових шнурків.
Отже, в розпорядженні дитини повний набір для навчання творчості. Нанизуючи на шнурок намистинки та сердечка, рукодільниця вчиться керувати своїми пальчиками, тренує дрібну моторику. Вона стає більш посидющою, терплячою та уважною, зосередившись на процесі. Виробляється здатність виконувати монотонну роботу, доводити почату справу до кінця.
Працюючи над створенням прикрас для себе, дитина не лише отримує естетичне задоволення, а й проводить час із користю – розвиває уяву та креативність. У дівчинки з’являється уявлення про гармонію, пропорції, поєднання кольорів.
Набір для творчості Сердечка – ефективна розвиваюча іграшка, яка дозволяє проявити творче начало та створити неповторні прикраси своїми руками. Сподобається дівчатам дошкільного віку. Підходить для занять за методикою Реджио.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 4 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52729 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Кількість предметів в наборі | 180 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | дерево, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510527297 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 929 ₴

