Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл Viga Toys Черепаха по буквах і числах – це розвивальна іграшка з 26 складових частин, розроблена для малюків від 3 років. Рекомендована для дитячих садків і центрів розвитку. Підходить для занять по методикам Монтессорі та Нікітіних.
Дитина при складанні пазла не лише повторить і добре запам'ятає основні кольори (червоний, жовтий, помаранчевий, зелений, синій, фіолетовий), але і зможе застосувати свої знання англійського алфавіту і вміння рахувати.
Під час складання барвистого блочного пазла, малюк отримує мотивацію до навчання, адже на кожній деталі прописана певна буква і число. Чим краще він знатиме англійський алфавіт і числа, тим швидше збере черепаху. Під час складання пазлу посилюється чутливість пальців, розвивається дрібна моторика, що позитивно впливає на мову і письмо. Малюк тренує логічне мислення, вчиться будувати причинно-наслідкові зв'язки. Поліпшується також пам'ять і колірне сприйняття.
Тематичний пазл від Viga Toys Черепаха по буквах і числах виконаний в кращих традиціях Viga Toys. Головоломка-черепаха об'ємна і яскрава. Гладкі деталі з дерева ретельно відшліфовані, зручні для захоплення маленькими руками. Навчальний пазл відповідає двом головним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: EN71 і ASTM. Розмір готового пазла: 24 х 16 х 2 см.
Дитина при складанні пазла не лише повторить і добре запам'ятає основні кольори (червоний, жовтий, помаранчевий, зелений, синій, фіолетовий), але і зможе застосувати свої знання англійського алфавіту і вміння рахувати.
Під час складання барвистого блочного пазла, малюк отримує мотивацію до навчання, адже на кожній деталі прописана певна буква і число. Чим краще він знатиме англійський алфавіт і числа, тим швидше збере черепаху. Під час складання пазлу посилюється чутливість пальців, розвивається дрібна моторика, що позитивно впливає на мову і письмо. Малюк тренує логічне мислення, вчиться будувати причинно-наслідкові зв'язки. Поліпшується також пам'ять і колірне сприйняття.
Тематичний пазл від Viga Toys Черепаха по буквах і числах виконаний в кращих традиціях Viga Toys. Головоломка-черепаха об'ємна і яскрава. Гладкі деталі з дерева ретельно відшліфовані, зручні для захоплення маленькими руками. Навчальний пазл відповідає двом головним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: EN71 і ASTM. Розмір готового пазла: 24 х 16 х 2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 28 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55250 |
| Вага | 0.5 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 26 |
| Логічне мислення | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтессорі, Нікітіних |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510552503 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 462 ₴






