Чому маленькі діти так жваво цікавляться важкою потужною технікою? Мале тягнеться до великого! Задовольнити цікавість юних дослідників допоможе рамка-вкладиш від Viga Toys Спецмашини для дітей від 12 місяців.
Ця розвиваюча іграшка являє собою дерев’яну основу з вирізаними в ній фігурними виїмками у вигляді різноманітних спецмашин, в які вставляються відповідні картинки-вкладиші. Спочатку дитина вчиться витягувати їх, а потім повертати на свої місця.
Деталі ігрового набору виготовлені вручну. Їх зручно брати маленькими руками, виймаючи та вставляючи назад. Завдяки оптимальній товщині в 1,5 см, від’єднану від пазла техніку можна ставити вертикально та сміливо використовувати в якості окремих дерев’яних іграшок.
Маніпуляції з рамками-вкладишами тренують дрібну моторику, зміцнюють пальці та кисті рук. Приміряючи фігурку до різних виїмок, малюк вчиться зіставляти, розвиває логічне мислення, вдосконалює окомір.
Рамка-вкладиш від Viga Toys Спецмашини рекомендована для дітей переддошкільного віку від 1 року. Підходить для навчання за методикою Монтессорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56439 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 12 |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510564391 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 456 ₴




