
Дерев'яна рамка-вкладиш Viga Toys Домашні вихованці (56440)
425 ₴
- В наявності
- Код: 56440
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей барвистий пазл містить блоки товщиною 15 мм, які потрібно вставити у відповідні отвори в рамці. Усі фігурки можна поставити вертикально і використовувати в якості окремих іграшок.
Набір складається з дерев'яної рамки зі вкладишами, завтовшки 15 мм. Вкладиші можуть стоять вертикально і ними можна грати, як окремими фігурками.
Набір складається з дерев'яної рамки зі вкладишами, завтовшки 15 мм. Вкладиші можуть стоять вертикально і ними можна грати, як окремими фігурками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56440 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 12 |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510564407 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 425 ₴



