
Набір для творчості Viga Toys Намисто з метеликів (58550)
940 ₴
- В наявності
- Код: 58550
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваша маленька рукодільниця любить майструвати прикраси? Тоді вона буде в повному захваті від набору для творчості Viga Toys Намисто з метеликів. Він містить повний комплект матеріалів для створення прикрас своїми руками: 180 яскравих намистин, 8 метеликів і 5 міцних шнурків різних кольорів. Усі 192 елементи акуратно розкладені по відділеннях барвистої дерев'яної коробки з прозорою пластиковою кришкою. Ця розвивальна іграшка призначена для креативних дівчаток від 3 років.
Комплект дозволяє познайомити юних принцес з основами рукоділля, привчити їх до творчої ручної праці. Ідеально підходить для занять за методикою Реджио. Набір рекомендований для дитячих садків і центрів розвитку.
Створення прикрас вручну – одне з найбільш корисних творчих занять. Воно надихає, заспокоює, вирівнює емоційний фон. Нанизуючи намистини на шнурок, дитина покращує координацію очі-руки, гнучкість пальців, стає більш терплячою, уважною, сфокусованою на процесі. Малюки розвивають фантазію і художній смак, вчаться гармонійно поєднувати різні кольори і форми.
Усі намистини і декоративні метелики з набору для дитячої творчості від Viga Toys виготовлені з натурального матеріалу (дерева), пофарбовані яскравими нешкідливими фарбами. Набір для рукоділля відповідає стандартам якості та безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM.
Комплект дозволяє познайомити юних принцес з основами рукоділля, привчити їх до творчої ручної праці. Ідеально підходить для занять за методикою Реджио. Набір рекомендований для дитячих садків і центрів розвитку.
Створення прикрас вручну – одне з найбільш корисних творчих занять. Воно надихає, заспокоює, вирівнює емоційний фон. Нанизуючи намистини на шнурок, дитина покращує координацію очі-руки, гнучкість пальців, стає більш терплячою, уважною, сфокусованою на процесі. Малюки розвивають фантазію і художній смак, вчаться гармонійно поєднувати різні кольори і форми.
Усі намистини і декоративні метелики з набору для дитячої творчості від Viga Toys виготовлені з натурального матеріалу (дерева), пофарбовані яскравими нешкідливими фарбами. Набір для рукоділля відповідає стандартам якості та безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 4 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58550 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Кількість предметів в наборі | 192 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | дерево, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510585501 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 940 ₴

