Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як з'являються на світ земноводні? Відповідь на таке питання буде шукати малюк із дерев'яним багатошаровим пазлом від Viga Toys Жабка. Незвичайний варіант популярної розвивальної гри познайомить малюків від 3 років із фазами розвитку амфібій.
Логічний пазл містить квадратну рамку і 4 вкладиші різних розмірів. Дитині необхідно скласти елементи один зверху іншого: спочатку зображення з ікринками, потім дві картинки з пуголовками, і нарешті з жабкою.
Складаючи дерев'яний пазл, дитина розвиває мислення, зорово-моторну координацію, кругозір, пам'ять, отримує уявлення про зоологію.
ьна рамка-вкладиш підходить для корисних занять удома, у дитячому садку, центрі. Рекомендована за методикою Монтессорі.
Усі елементи багатошарового пазла від Viga Toys Жаба виконані з дерева, краї ретельно відшліфовані, кути закруглені. Використані насичені та нешкідливі для здоров'я фарби.
Дерев'яний розвивальний пазл відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Логічний пазл містить квадратну рамку і 4 вкладиші різних розмірів. Дитині необхідно скласти елементи один зверху іншого: спочатку зображення з ікринками, потім дві картинки з пуголовками, і нарешті з жабкою.
Складаючи дерев'яний пазл, дитина розвиває мислення, зорово-моторну координацію, кругозір, пам'ять, отримує уявлення про зоологію.
ьна рамка-вкладиш підходить для корисних занять удома, у дитячому садку, центрі. Рекомендована за методикою Монтессорі.
Усі елементи багатошарового пазла від Viga Toys Жаба виконані з дерева, краї ретельно відшліфовані, кути закруглені. Використані насичені та нешкідливі для здоров'я фарби.
Дерев'яний розвивальний пазл відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 24 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59516VG |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вік дітей, цемес. | 36 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Зелений |
| Штрихкод | 6934510595166 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴



