
Дерев'яний багатошаровий пазл Метелик (59517VG)
430 ₴
- В наявності
- Код: 59517VG
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як з'являються на світ прекрасні метелики? Відповідь на таке питання буде шукати малюк із дерев'яним багатошаровим пазлом від Viga Toys Метелик. Незвичайний варіант розвивальної гри познайомить малюків від 3 років із різними фазами розвитку комах.
Логічний пазл містить квадратну рамку і 4 вкладиші різних розмірів. Дитина буде накладати елементи один зверху іншого: зображення з яйцями на листочку, з лялечкою, з гусеницями-личинками, з крилатим метеликом.
Складаючи дерев'яний пазл, дитина розвиває мислення, зорово-моторну координацію, кругозір, пам'ять, отримує уявлення про зоологію.
ьна рамка-вкладиш підходить для корисних занять удома, у дитячому садку, центрі. Рекомендована за методикою Монтессорі.
Усі елементи багатошарового пазла від Viga Toys Метелик виконані з дерева, краї ретельно відшліфовані, кути закруглені. Використані насичені та нешкідливі для здоров'я фарби.
Дерев'яний розвивальний пазл відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Логічний пазл містить квадратну рамку і 4 вкладиші різних розмірів. Дитина буде накладати елементи один зверху іншого: зображення з яйцями на листочку, з лялечкою, з гусеницями-личинками, з крилатим метеликом.
Складаючи дерев'яний пазл, дитина розвиває мислення, зорово-моторну координацію, кругозір, пам'ять, отримує уявлення про зоологію.
ьна рамка-вкладиш підходить для корисних занять удома, у дитячому садку, центрі. Рекомендована за методикою Монтессорі.
Усі елементи багатошарового пазла від Viga Toys Метелик виконані з дерева, краї ретельно відшліфовані, кути закруглені. Використані насичені та нешкідливі для здоров'я фарби.
Дерев'яний розвивальний пазл відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 24 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59517VG |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510595173 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 430 ₴


