Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якою має бути розвиваюча іграшка, щоб зацікавити дитину від 2 років? Неймовірно ефектною, барвистою, із незвичайним поєднанням кольорів і форм! Саме таким є пазл Метелик від Viga Toys.
В основі цього набору для навчання дерев’яна підставка в формі метелика, на якій вирізані 5 виїмок – одна довгаста овальна (черевце) та чотири круглих (крильця). Під кожне поглиблення підходять дерев’яні блоки, які складаються з кількох пазлових частин.
Усі елементи візерунчасті та різнокольорові. Вони строкаті, віртуозно розфарбовані вручну безпечними фарбами. Метелик привертає увагу малюка: йому хочеться розібрати іграшку на деталі, роздивитися їх та помацати. А, можливо, навіть спробувати на зуб – це сміливо можна робити!
Елементи ігрового набору достатньо великі, зручні для захоплення маленькою ручкою. Навчившись збирати такий дерев’яний пазл, малюк не лише зміцнить свої пальчики, а й навчиться координувати роботу очей і рук, співвідносити форму предмета з вирізом під нього, розвине мислення та уяву.
Блоковий пазл-метелик виконаний із гладко відшліфованої деревини. Призначений для малюків переддошкільного віку. Підходить для занять за методикою Монтессорі.
В основі цього набору для навчання дерев’яна підставка в формі метелика, на якій вирізані 5 виїмок – одна довгаста овальна (черевце) та чотири круглих (крильця). Під кожне поглиблення підходять дерев’яні блоки, які складаються з кількох пазлових частин.
Усі елементи візерунчасті та різнокольорові. Вони строкаті, віртуозно розфарбовані вручну безпечними фарбами. Метелик привертає увагу малюка: йому хочеться розібрати іграшку на деталі, роздивитися їх та помацати. А, можливо, навіть спробувати на зуб – це сміливо можна робити!
Елементи ігрового набору достатньо великі, зручні для захоплення маленькою ручкою. Навчившись збирати такий дерев’яний пазл, малюк не лише зміцнить свої пальчики, а й навчиться координувати роботу очей і рук, співвідносити форму предмета з вирізом під нього, розвине мислення та уяву.
Блоковий пазл-метелик виконаний із гладко відшліфованої деревини. Призначений для малюків переддошкільного віку. Підходить для занять за методикою Монтессорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 4 см |
| Ширина | 26 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59924 |
| Вага | 0.6 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510599249 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 892 ₴




