Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яким має бути перший пазл маленької дівчинки? Простим і привабливим, із мінімальною кількістю великих деталей. Таким, як пазл Кішка від Viga Toys для дітей від 18 місяців.
Ця мила біло-рожева кішечка лежить на дерев’яній підставці у фігурній виїмці. Вона ніби дрімає, але мімішна усмішка не сходить з її симпатичної мордочки. Завдання дитини – навчитися витягувати частини фігурки із заглиблення, а потім складати назад.
Головна особливість розвиваючої іграшки – це великі дерев’яні деталі з закругленими краями, що робить її абсолютно безпечною навіть для дуже маленьких дослідниць. Збираючи такий блоковий пазл, малятко з радістю вивчить усі його елементи, знайде відповідність між частинами та цілою картиною. А ще познайомиться з простими формами та кольорами, покращить рухливість пальчиків і зорово-ручну координацію.
Дерев’яний пазл Кішка розроблений для дітей переддошкільного віку. Він не перевантажений деталями, візуально й тактильно привабливий. Ідеальний для занять за методикою Монтессорі. Рекомендований також для дитячих садків і центрів розвитку.
Ця мила біло-рожева кішечка лежить на дерев’яній підставці у фігурній виїмці. Вона ніби дрімає, але мімішна усмішка не сходить з її симпатичної мордочки. Завдання дитини – навчитися витягувати частини фігурки із заглиблення, а потім складати назад.
Головна особливість розвиваючої іграшки – це великі дерев’яні деталі з закругленими краями, що робить її абсолютно безпечною навіть для дуже маленьких дослідниць. Збираючи такий блоковий пазл, малятко з радістю вивчить усі його елементи, знайде відповідність між частинами та цілою картиною. А ще познайомиться з простими формами та кольорами, покращить рухливість пальчиків і зорово-ручну координацію.
Дерев’яний пазл Кішка розроблений для дітей переддошкільного віку. Він не перевантажений деталями, візуально й тактильно привабливий. Ідеальний для занять за методикою Монтессорі. Рекомендований також для дитячих садків і центрів розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59930 |
| Вага | 0.2 кг |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | білий, рожевий |
| Штрихкод | 6934510599300 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 188 ₴




