Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насичені кольори і закруглені краї блоків пазла спеціально розроблені для малюків. Невелика кількість деталей допоможе малюкові освоїти збирання пазла.
Для виготовлення використана якісна деревина і безпечні барвники. Усі краї та деталі ретельно відшліфовані. Набір відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
Міні-пазл добре підходить для знайомства з кольорами, формами. Іграшка допоможе розвинути дрібну моторику рук, логічне мислення.
Для дітей від 18 місяців. Може використовуватися вдома, у дитячому садку і центрі розвитку.
Для виготовлення використана якісна деревина і безпечні барвники. Усі краї та деталі ретельно відшліфовані. Набір відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
Міні-пазл добре підходить для знайомства з кольорами, формами. Іграшка допоможе розвинути дрібну моторику рук, логічне мислення.
Для дітей від 18 місяців. Може використовуватися вдома, у дитячому садку і центрі розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59933 |
| Вага | 0.2 кг |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | зелений, оранжевий |
| Штрихкод | 6934510599331 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴




