
Дерев'яна каталка Viga Toys Черепашки (59949)
744 ₴
- В наявності
- Код: 59949
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела сімейка черепах забавно обертає панцирами під час руху, закликаючи малюка рухатися вперед, розвиваючи рухові навички.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 10 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59949 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510599492 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 744 ₴


