Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автокрісло призначене для дітей до 13 кг. Комфорт автолюльки забезпечується просторим внутрішнім об'ємом та сучасними матеріалами, використовуваними в якості оббивки. Крісло відрізняється підвищеною міцністю пластикового ложа. Перевозити новонароджених в такому кріслі рекомендується обличчям проти руху машини, до півроку в положенні лежачи. Всередині автокрісла дитина фіксується вбудованими 5-точковими ременями з додатковим захистом у вигляді м'яких накладок на лямках. Встановлюється крісло на будь-якому сидінні, при цьому слід подбати про відключення подушки безпеки. Автокрісло також має м'яку накладку для підтримки голови дитини під час подорожей. Крісло можна використовувати в якості переноски, а також як люльку. Знімний чохол забезпечує простий догляд: його можна прати в делікатному режимі. Ручка вироби регулюється, має три положення, а саме: для перевезення у машині, для перенесення, для установки на поверхню. Автокрісло виготовлено з високоякісних матеріалів, відповідає всім вимогам безпеки і відповідає Європейському стандарту безпеки ЕСЕ R44/04.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welldon |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BS06N-TM-002 |
| Вага (кг) | 8,3 |
| Внутрішній ремінь безпеки, коло-в точок | 5 |
| Вік дітей до, мис. | 18 |
| Вік дітей, цемес. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Група автокресел | 0+ |
| Припустима вага дитини від/до, кг | до 13 |
| Код УКТВЭД | 9401800000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Підкатегорія | Автокресла |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Welldon BS06N Diadem |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Фіксація крісла ременем автомобіля | Да |
| Фіксація крісла Isofix | Да |
| Штрихкод | 4820212900372 |
| ы | Welldon |
- Ціна: 140 ₴










