Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична і надійна коляска Welldon WD007 стане відмінним вибором для батьків, які дбають про комфорт та безпеку дитини. Алюмінієве складене шасі допускає встановлення люльки і автокрісла Welldon 0+, що дозволяє використовувати візок з народження. Обладнана гальмом і поворотними передніми колесами, має містку корзину для покупок. Матеріал козирка і сидіння: катіонна тканина 600D, стійка до впливу вологи та ультрафіолету. Завдяки спеціальному механізму, коляску легко складати і транспортувати. Всі тканинні елементи можна знімати і прати. Сидіння можна розміщувати проти ходу руху коляски: дитина обличчям до батьків або по ходу руху для знайомства малюка з навколишнім світом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welldon |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 14.6 кг |
| Висота | 97 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер для автокрісла | Немає |
| Артикул | WD007-2 |
| Блокування поворотності коліс | Да |
| Вік | 0+ |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Діаметр задніх коліс | 30 |
| Діаметр передніх коліс | 17,7 |
| Дощовик | Немає |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 8715001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кількість складаних блоків | 2 |
| Кількість задніх коліс | 2 |
| Кількість передніх коліс | 2 |
| Кількість позицій регулювання ручки за висотою | 3 позиції |
| Кількість секцій козирка | 2 |
| Кількість точок фіксації ременів безпеки | 5 |
| Коляска для двійнят | Немає |
| Кошик | Да |
| Максимальна вага дитини, кг | 15 |
| Матеріал зовнішньої оббивки | тек |
| Матеріал усередині | тек |
| Матеріал підніжки | інші |
| Матеріал сидіння | тек |
| Матеріал шасі | Метал |
| Модель коляски | WD007 |
| Москітна сітка | Немає |
| М'яка вкладка | Немає |
| Наявність козирка | Да |
| Наявність регулювання нахилу спинки | Да |
| Наявність регулювання ручки за висотою | Да |
| Наявність ременів безпеки | Да |
| Загальна вага коляски, кг | 10,7 |
| Поворотність задніх коліс | Да |
| Поворотність передніх коліс | Да |
| Підкатегорія | Дитячі коляски |
| Покриття ручки | інші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді, см | 77х60х115 |
| Розмір коляски в складеному вигляді, см | 55х60х115 |
| Розмір шасі, см | 60х75 |
| Регулювання козирка | Да |
| Регулювання підніжки | Немає |
| Ручка для перенесення | Да |
| Подвійні задні колеса | Немає |
| Подвійні передні колеса | Немає |
| Серія | Welldon WD007 |
| Система швидкого та легкого складання | Да |
| Спосіб регулювання спинки | 5 позицій нахилу |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Сумка | Немає |
| Знімний бампер | Да |
| Тип | Товар |
| Тип колес задних | суцільнолиті |
| Тип колес передних | суцільнолиті |
| Тип коляски | трансформер 2 в 1 |
| Тип гальма | ножної |
| Гальмо задніх коліс | Да |
| Гальмо передніх коліс | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Встановлення сидіння за ходом руху | Да |
| Встановлення сидіння проти руху | Да |
| Функція відкидання ручки | Немає |
| Колір коляски | сірий |
| Чохол-накидка на ніжки | Немає |
| Штрихкод | 4820212900266 |
| Мова друкарської інструкції | українська |
| ы | Welldon |
- Ціна: 20 211 ₴











