Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат триколісний зі знімним сидінням, упаковка - картонна коробка.
Характеристики:
- передні колеса світяться,
- діаметр передніх коліс - 12 см,
- діаметр задніх коліс - 8 см,
- висота сидіння регулюється в межах 22-28 см,
- висота керма регулюється в межах 62,6-70,5 див.
Поворот самоката осуществляется за счет наклона рулевой стойки. Материалы: пластик, металл, полиуретан. Размеры самоката: 55*77*26 см. В ассортименте 5 вариантов расцветки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BK Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 689 ₴



